Bizi Arayın 0212 653 60 08-0532 069 29 68
Hakkımızda
Neden İnsalar bizi seçiyor
Bu hızlı bağlı dünyada müşterilerinizle sohbet etmeye başlama görevindeyiz. Dijital işinizi keşfedelim, inşa edelim ve büyütelim.

Eğitim mobilyaları sektöründe faaliyet gösteren, öncülüğünü her zaman koruyan ve daima gelişmeyi hedef alan  İMPACGROUP  üretimine 2009 yılında Düzce Fabrika’da başlamış olup,  kaliteyi, güveni ve konforu  ilke edinerek, sektöründeki başarısını bugüne kadar sürdürmeye devam etmiştir.
KALİTE:
Firmamız Satış Sonrası Hizmet Yeterlilik Belgesi, Marka Tescil Belgesi, Yerli Malı Belgesi ve Sanayi Sicil Belgesi’ne sahip olup, kalite standartlarına uygun bir şekilde üretim yapmaktadır.

Anaokulundan üniversiteye,  yemekhane grubundan kütüphane grubuna, modüler eğitim malzemelerinden konferans sandalyelerine kadar geniş bir ürün yelpazesi sunan, ürünlerin mimari tasarımını ve üretimini üstlenen firmamız siz değerli müşterilerimizin fikir ve önerilerine her zaman açık olup, yüksek verimlilikle ve hızla sizlere geri dönüş sağlamaya her zaman hazırdır.

Misyonumuz:  Eğitim mobilyaları sektöründe öncü olarak faaliyet gösteren firmamız, 50’yi aşkın personelimizle bütün eğitim ihtiyaçlarını kalite, güven, konfor ilkeleriyle karşılamak ve bu ilkeler doğrultusunda siz değerli müşterilerimize hizmet vermek için varlığını sürdürmektedir.  

Vizyonumuz: Üretim kalitemizi ve müşteri sadakatimizi her zaman yüksek tutarak, ürün tasarımlarımızda yenilikçiliğimizi devam ettirmek ve her zaman tercih edilenler arasında sağladığımız güvenle  lider konumda olmak.

10 yılı aşkın deneyim ve yüzlerce referansı ile OSM Okul Mobilyaları'nın sunduğu ürün grupları arasında eğitim mobilyaları, yazı tahtaları, labovatuvar sistemleri, eğitim teknolojileri ve okul öncesi eğitim gereçleri yer almaktadır...
İLETİŞİM
0212 653 60 08
0532 069 29 68
Sanayi Mah. Albay Sk. No:8 Güngören / İstanbul